Lista szkół zakwalifikowanych do etapu sportowego Drużyny Energii.

LP Nazwa zgłoszonej jednostki
1 Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks. Teodora Christopha
Miasteczko Śląskie
2 Gimnazjum w Lęgu Probostwie
Drobin
3 Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi
Pyskowice
4 Szkoła Podstawowa Specjalna nr 8 przy Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie
Cieszyn
5 Szkoła Podstawowa nr 3
Chełmża
6 Publiczna Szkoła Podstawowa w Lgocie Wielkiej
Lgota Wielka
7 Szkoła Podstawowa Nr 4
Biłgoraj
8 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Szklarska Poręba
9 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Żwirki i Wigury z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi w Mielcu
Mielec
10 Szkoła Podstawowa nr 10 w Dębicy im. ks. prof. Alojzego Franciszka Nosala
Dębica
11 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Przyszowie-Zapuściu
Przyszów
12 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Chwaszczynie
Chwaszczyno
13 Szkoła Podstawowa Nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej
Żory
14 Szkoła Podstawowa im. "Gazety Olsztyńskiej" w Dywitach
Dywity
15 Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce im. Stanisława Jachowicza
Ostrołęka
16 Publiczna Szkoła Podstawowa w Błażku
Batorz
17 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Stanisława Staszica w Kozach
Kozy
18 Szkoła Podstawowa im Ks. Jana Twardowskiego w Racimierzu
Żarnowo
19 Szkoła Podstawowa nr 156 w Krakowie
Kraków
20 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 111
Łódź
21 Szkoła Podstawowa w Ligocie Polskiej
Oleśnica
22 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim
Krosno Odrzańskie
23 Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków
Mikołów
24 Szkoła Podstawowa nr 51
Gdynia
25 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stanisława Moniuszki
Kętrzyn
26 Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi
Piła
27 Szkoła Podstawowa nr 13 im. Polskich Olimpijczyków
Żory
28 Szkoła Podstawowa nr 10
Kalisz
29 Szkoła Podstawowa im. Króla Stefana Batorego w Szczawinie
Szczawin Kościelny
30 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Św. Kingi w Kamionce Wielkiej
Kamionka Wielka
31 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9
Żory
32 Szkoła Podstawowa we Włynkówku im. Leopolda Staffa
Włynkówko
33 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Porąbce
Porąbka
34 Szkoła Podstawowa nr 20
Grudziądz
35 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku
Pasłęk
36 Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wilamowie
Wilamów
37 Szkoła Podstawowa nr 35 z Oddziałami Sportowymi
Gdańsk
38 Szkoła Podstawowa im. Sług Bożych Rodziny Ulmów w Markowej
Markowa
39 Szkoła Podstawowa im. Księdza Stanisława Sudoła w Wiązownicy
Wiązownica
40 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Trzebunia 444
41 Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Łebie
Łeba
42 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza nr 3 w Szamotułach
Szamotuły
43 Szkoła Podstawowa w Masanowie
Masanów
44 Szkoła Podstawowa w Grzmiącej
Grzmiąca
45 Klub Sportowy Pcimianka
Pcim
46 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Antoniego Abrahama
Gdynia
47 Szkoła Podstawowa nr 9
Skierniewice
48 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Rokietnicy
Rokietnica
49 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie
Sulejów
50 Szkoła Podstawowa Nr 4 w Ciechanowie
Ciechanów
51 Zespół Szkolno-Przedszkolny im. I Armii Wojska Polskiego w Kamieniu Krajeńskim
Kamień Krajeński
52 Szkoła Podstawowa nr 29 im. Jana Kochanowskiego
Łódź
53 Szkoła Podstawowa nr 7
Gdańsk
54 Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym
Bądkowo
55 Szkoła Podstawowa im. P.J. Gołaszewskiego w Gołyminie - Ośrodku
Gołymin – Ośrodek
56 Szkoła Podstawowa w Złotnikach
Złotniki
57 Miejski Zespół Szkół
Wysokie Mazowieckie
58 Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu
Elbląg
59 Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Jana Brzechwy w Suliszewie
Choszczno
60 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łososinie Dolnej
Łososina Dolna
61 Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Toruniu
Toruń
62 Szkoła Podstawowa Nr 85
Gdańsk
63 Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej w Chrzanowie
Chrzanów
64 Publiczna Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Starej
Strzyżewice
65 Szkoła Przyszłości
Warszawa
66 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olszynach
Olszyny
67 Szkoła Podstawowa nr 20
Nowy Sącz
68 Szkoła Podstawowa Nr 51 w Łodzi im, Stefana Linkego
Łódź
69 Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Matejki
Koszalin
70 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
Ustanów
71 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chudowie
Chudów
72 Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego
Ostrowiec Świętokrzyski
73 Młodzieżowa Rada Sołecka Sołectwa Dankowice
Krzepice
74 Zespół Szkół w Piotrowie
Piotrów
75 Szkoła Podstawowa im. Świętej Kingi
Knurów
76 Zespół Szkół w Choczewie
Choczewo
77 Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego
Warszawa
78 Szkoła Podstawowa nr 23 w Toruniu im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
Toruń
79 Szkoła Podstawowa im. A. Fiedlera
Połajewo
80 Niepubliczna Szkoła Podstawowa NASZA SZKOŁA w Opolu
Opole
81 Szkoła Podstawowa nr 48 im. gen. Józefa Hallera
Gdańsk
82 Szkoła Podstawowa nr 9
Grudziądz
83 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Brodnicy
Brodnica
84 Publiczna Szkoła Podstawowa
Strzelce Małe
85 Zespół Placówek Oświatowych Samorządowa Szkoła Podstawowa
Bieżuń
86 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Gdańskiego Klubu Sportowego Gedania 1922
Gdańsk
87 Zespół Szkół i Przedszkola w Mokrsku
Mokrsko 254
88 Szkoła Podstawowa nr 52 im. T. Kościuszki
Gdańsk
89 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 im. Polonii w Słupsku
Słupsk
90 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej w Łomiankach
Łomianki
91 Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina
Książenice
92 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im Janusza Korczaka
Świebodzice
93 Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytowie
Bytów
94 Szkoła Podstawowa Nr 2 w Oławie
Oława
95 Szkoła Podstawowa w Mrocznie
Mroczno
96 Szkoła Podstawowa nr23
Poznań
97 Miejski Zespół Szkół
Radziejów
98 Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Bożympolu Wielkim
Bożepole Wielkie
99 Szkoła Podstawowa nr 12
Konin
100 Szkoła Podstawowa w Międzyzdrojach im. Bolesława Chrobrego
Międzyzdroje