Ambasadorzy

Projekt Drużyna Energii wsparty będzie udziałem sportowych Ambasadorów: Krzysztofa Golonki, Bartosza Ignacika, Marka Citki, Krzysztofa Ignaczaka, Rafała Lipińskiego oraz Izabeli Bełcik . To oni co miesiąc proponować będą uczniom ćwiczenia, za których wykonanie zbierać będą oni punkty dla swojej szkoły.

Kim są ambasadorzy Drużyny Energii?

 

Krzysztof Golonka

Krzysztof Golonka

Najpopularniejszy sportowy Youtuber w Polsce, Mistrz Świata Trików Piłkarskich i finalista programu Mam Talent. Jego filmy każdego miesiąca oglądane są ponad 5 000 000 razy! To on zadba, by każde z zaproponowanych ćwiczeń było pokazane w klarowny i prosty sposób.

Krzysztof Ignaczak

Krzysztof Ignaczak

Były siatkarz występujący na pozycji libero – Mistrz Świata, Europy i sześciokrotny Mistrz Polski, a także zwycięzca Ligi Światowej. Obecnie ekspert i komentator siatkarski oraz organizator siatkarskich campów dla młodzieży. To on zaproponuje w Drużynie Energii ćwiczenia związane z piłką siatkową.

Marek Citko

Marek Citko

Były piłkarz występujący na pozycji napastnika – nazywany największym talentem piłkarskim Polski przełomu XX i XXI wieku, zdobywca bramki dla polskiej reprezentacji na legendarnym stadionie Wembley, najlepszy sportowiec Polski 1996 roku w plebiscycie TVP, Programu III PR i Super Expressu. Obecnie manager piłkarski. To on odpowiadać będzie w Drużynie Energii za ćwiczenia związane z piłką nożną.

Bartosz Ignacik

Bartosz Ignacik

Dziennikarz sportowy i komentator, współtwórca i prowadzący popularnego programu „Turbokozak” w NC+, kojarzony z naturalności i charyzmy. W ramach Drużyny Energii poprowadzi „turbokozakową” rywalizację w zwycięskich szkołach.

Rafał 'Lipek' Lipiński

Rafał 'Lipek' Lipiński

Polski koszykarz specjalizujący się w wykonywaniu wsadów. Zwycięzca wielu prestiżowych konkursów wsadów, uważany za jednego z najlepszych specjalistów w tej konkurencji. Pięciokrotny mistrz świata w ramach cyklu FIBA 3x3 World Tour.

Izabela Bełcik

Izabela Bełcik

Dwukrotna mistrzyni Europy (2003, 2005). Od sezonu 2015/2016 była zawodniczką Chemika Police. Po sezonie 2017/2018 zakończyła karierę sportową.