Ambasadorzy

Projekt Drużyna Energii wsparty będzie udziałem sportowych Ambasadorów: Krzysztofa Golonki, Bartosza Ignacika, Marka Citki oraz Krzysztofa Ignaczaka. To oni co tydzień proponować będą uczniom ćwiczenia, za których wykonanie zbierać będą oni punkty dla swojej szkoły.

Kim są ambasadorzy Drużyny Energii?

 

Krzysztof Golonka

Krzysztof Golonka

Najpopularniejszy sportowy Youtuber w Polsce, Mistrz Świata Trików Piłkarskich i finalista programu Mam Talent. Jego filmy każdego miesiąca oglądane są ponad 5 000 000 razy! To on zadba, by każde z zaproponowanych ćwiczeń było pokazane w klarowny i prosty sposób.

Krzysztof Ignaczak

Krzysztof Ignaczak

Były siatkarz występujący na pozycji libero – Mistrz Świata, Europy i sześciokrotny Mistrz Polski, a także zwycięzca Ligi Światowej. Obecnie ekspert i komentator siatkarski oraz organizator siatkarskich campów dla młodzieży. To on zaproponuje w Drużynie Energii ćwiczenia związane z piłką siatkową.

Marek Citko

Marek Citko

Były piłkarz występujący na pozycji napastnika – nazywany największym talentem piłkarskim Polski przełomu XX i XXI wieku, zdobywca bramki dla polskiej reprezentacji na legendarnym stadionie Wembley, najlepszy sportowiec Polski 1996 roku w plebiscycie TVP, Programu III PR i Super Expressu. Obecnie manager piłkarski. To on odpowiadać będzie w Drużynie Energii za ćwiczenia związane z piłką nożną.

Bartosz Ignacik

Bartosz Ignacik

Dziennikarz sportowy i komentator, współtwórca i prowadzący popularnego programu „Turbokozak” w NC+, kojarzony z naturalności i charyzmy. W ramach Drużyny Energii poprowadzi „turbokozakową” rywalizację w zwycięskich szkołach.