Energetyczny Blog

Kętrzyńska szkoła zwyciężyła w marcowej rywalizacji Drużyny Energii
06.04.2018

Wiosną Drużyna Energii jest naprawdę w dobrej formie - ponad 4 tys. filmów spłynęło do nas w marcowej rywalizacji! Tym razem najlepsza okazała się szkoła podstawowa z Kętrzyna. Oznacza to, że tym razem ambasadorzy odwiedzą Warmię i Mazury – gratulujemy!

Za nami czwarty miesiąc sportowej rywalizacji, w ramach której uczniowie przesłali nam już ponad 16 tysięcy nagrań z ćwiczeniami! Sportowy wynik Drużyny Energii jest naprawdę imponujący. Na ostatniej prostej najlepsi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 im. Stanisława Moniuszki w Kętrzynie, którzy przesłali maksymalną liczbę filmów, a ich ćwiczenia zostały najwyżej ocenione.

- Zaangażowanie młodych sportowców jest godne podziwu. Cieszymy się, że ten projekt aktywizował młodzież, która co miesiąc dzielnie ćwiczy z naszymi ambasadorami. Cieszy, również fakt, że Warmia i Mazury będzie kolejnym regionem na mapie Drużyny Energii. Jest nam niezwykle miło, że entuzjazm młodzieży nie słabnie, a sama akcja zmobilizowała do ćwiczeń tysiące dzieci – cieszy się Grzegorz Bałkowiec, wicedyrektor departamentu marketingu i komunikacji Energi SA.

Początek wiosny był bardzo owocny dla Drużyny Energii. W marcu łącznie 8 szkół wysłało maksymalną liczbę ćwiczeń, dlatego o wygranej ponownie decydowało zaangażowanie i staranność wykonywanych zadań. Gratulujemy wszystkim, a przede wszystkim uczniom z Kętrzyna, których już niebawem odwiedzą nasi ambasadorzy.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza szkoła okazała się najlepsza w marcu! Tym bardziej, że w poprzednich miesiącach również niewiele nam brakowało. Nasi uczniowie od początku projektu bardzo się zaangażowali w wykonywanie ćwiczeń ambasadorów, dlatego jest nam miło, że ich zostało to docenione. Najważniejsze jednak, że za każdym razem sprawiało im to mnóstwo radości i nie musieliśmy ich dodatkowo motywować – komentuje Agnieszka Preweda, nauczycielka wychowania fizycznego w zwycięskiej szkole.

Rywalizacja w marcu ponownie była bardzo wyrównana. Bardzo blisko zwycięstwa były Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łososinie Dolnej oraz Gimnazjum w Łęgu Probostwie. Warto podkreślić, że wszystkie nadesłane nam materiały pokazywały, jak bardzo młodzi sportowcy zaangażowali się w treningi z ambasadorami.

- Poziom rywalizacji wyraźnie rośnie, a oglądanie wykonywanych ćwiczeń sprawia nam mnóstwo radości. Ponadto, cieszymy się, że projekt aktywizuje absolutnie całą Polskę i tym razem na naszej sportowej mapie pojawi się Kętrzyn – mówi Krzysztof Ignaczak.

W czołówce marcowej rywalizacji znalazły się także Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9 w Żorach, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Krośnie Odrzańskim, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chudowie, Szkoła Podstawowa Nr 1 Im. Jana Brzechwy w Suliszewie oraz zwycięzcy stycznia - Szkoła Podstawowa nr 13 im. Polskich Olimpijczyków w Żorach.

- Przed nami ostatni miesiąc sportowej rywalizacji w Drużynie Energii, dlatego trzymamy mocno kciuki za wszystkich młodych sportowców, aby ich wysiłki zostały docenione - podkreśla Robert Leszczyński, dyrektor marketingu sportowego New Balance.

Każda z biorących w programie szkół ma jeszcze szansę, aby pokazać sportowy charakter i zaprosić do siebie ambasadorów na wspólny trening. Kwietniowe ćwiczenia dostępne są już na stronie DruznaEnergii.pl.