Aktualności

Co robili ambasadorzy Drużyny Energii podczas wakacji?
26.08.2020

Niedługo rusza początek nowego roku szkolnego, co oznacza że uczestnicy 3. edycji Drużyny Energii wrócą do rywalizacji która wyłoni mistrzowską ekipę. Mamy nadzieję, że podczas wakacji wypoczywaliście aktywnie, dbając o formę tak jak nasi ambasadorzy. Zobaczcie w jaki sposób ostatnie tygodnie lata spędzali nasi mistrzowie.

Przemysław Świercz

Podczas wakacji kapitan reprezentacji Polski w ampfutbolu regularnie wykonywał ćwiczenia siłowe, stabilizacyjne oraz typowo piłkarskie. W czerwcu uczestniczył w zgrupowaniu reprezentacji Polski, a w lipcu wraz ze swoja klubową drużyną Husarią Kraków wywalczył Puchar Polski.

Przemysław Świercz wraz z kolegami z reprezentacji maja nadzieję, że dodatkowy czas przed Mistrzostwami Europy, które zostały przełożone na 2021 rok będą mogli wykorzystać na przygotowanie mistrzowskiej formy, która pozwoli im włączyć się o do walki o medale.


fot. Paula Duda oraz Bartłomiej Budny.

Adam Hrycaniuk

Ostatnie tygodnie reprezentant Polski i zawodnik Arki Gdynia spędził na obozie w Cząstkowie, gdzie budował formę przed nowym sezonem Energa Basket Liga.

Paulina Guba

Mistrzyni Europy uczestniczyła w zgrupowaniu Kadry Polski w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale oraz serii letnich zawodów m.in. w Chorzowie, gdzie zwyciężyła uzyskując najlepszy w tym roku rezultat 17m i 77cm.

Sławomir Szmal

Podczas wakacji legendarny bramkarz reprezentacji Polski w piłce ręcznej koncentrował się na szkoleniu nowych pokoleń szczypiornistów biorąc udział w  organizowanym w Cetniewie zgrupowaniu 170 młodych piłkarzy ręcznych ze Szkół Mistrzostwa Sportowego. Treningi były bardzo angażujące - trwały 8 godzin dziennie.

Jakub Zawistowski

Wakacyjne miesiące wicemistrz Europy OCR spędził na przygotowywaniu się do obrony tytułu „Last Man Standing”, który zdobył w 2019 roku. Większość treningów odbywał w centrum treningowym OSPRO w Wolicy. Ćwiczył m.in. wbieganie na rampę i pokonywanie ścianek oraz bezpieczne zeskakiwanie z różnych wysokości. Nasz ambasador liczy na to, że wakacyjny „wycisk” pozwoli mu ponownie zwyciężyć w Ninja Warrior Polska.

Mamy nadzieję, że Wy też aktywnie spędziliście wakacje i kończycie je z zapasem pozytywnej energii, bo już niebawem wielki finał 3. edycji Drużyny Energii!