Aktualności

Mamy 100 pierwszych szkół!
15.04.2021

Zgodnie z zapowiedzią publikujemy listę pierwszych 100 szkół, które zgłosiły się do 4. edycji Drużyny Energii. Każda z placówek, które znajdują się na poniższej liście, otrzyma od organizatorów piłki i zestawy kibica. Serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że cały czas warto zgłosić szkołę do projektu. Proces rekrutacji potrwa do 5 maja i zakończy się selekcją najciekawszych prezentacji i filmów spośród wszystkich zgłoszeń. Na 100 szkół, które zakwalifikują się do sportowego etapu projektu, polegającego na wykonywaniu ćwiczeń ambasadorów, czekają markowe stroje sportowe dla uczniów oraz dresy dla trenerów.

Chęć udziału w 4. edycji Drużyny Energii najszybciej potwierdziły:

  1. Szkoła Podstawowa w Słupi Wielkiej
  2. Szkoła Podstawowa im. Ks. Kanonika Bolesława Śledzia w Kosobudach
  3. Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach
  4. Szkoła Podstawowa  Nr 1 w Kazimierzu Dolnym
  5. Zespół Szkolno-przedszkolny w Urlach
  6. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy o Tarłów w 1915r. w Tarłowie
  7. Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Sosnowicy
  8. Szkoła Podstawowa w Kodeńcu
  9. Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
  10. Szkoła Podstawowa Nr 56 im. kpt. ż. w. Konstantego Maciejewicza w Szczecinie
  11. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chudowie
  12. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Motyczu
  13. Publiczna Szkoła Podstawowa w Cisiu
  14. Szkoła Podstawowa Nr 336 im. Janka Bytnara "Rudego" w Warszawie
  15. Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Elblągu
  16. Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Katowicach
  17. Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Krośnie
  18. Zespół Placówek Szkolno-wychowawczych w Głogowie
  19. Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 30 w Sosnowcu
  20. Szkoła Podstawowa im. Bł. Karoliny Kózkówny w Mszalnicy
  21. Szkoła Podstawowa Nr 42 w Katowicach
  22. Szkoła Podstawowa Nr 17 w Gdyni
  23. Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bielawach
  24. Szkoła Podstawowa w Oszkowicach
  25. Szkoła Podstawowa Nr 42 im. K. I. Gałczyńskiego w Warszawie
  26. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Soli
  27. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Rydułtowach
  28. Szkoła Podstawowa Nr 35 w Gdańsku
  29. Szkoła Podstawowa w Spiach
  30. Szkoła Podstawowa im. Świętego Franciszka z Asyżu w Staświnach
  31. Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie
  32. Szkoła Podstawowa Nr 65 im. Juliusza Słowackiego w Łodzi
  33. Szkoła Podstawowa we Wrześciu
  34. Zespół Szkolno-przedszkolny w Strojcu
  35. Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu
  36. Szkoła Podstawowa im Ks. Jana Twardowskiego w Olszowicach
  37. Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Konarach
  38. Szkoła Podstawowa im. św. Andrzeja Boboli w Śnietnicy
  39. Publiczna Szkoła Podstawowa im.Kard. Ignacego Jeża w Brzeżnie
  40. Szkoła Podstawowa Nr. 271 im. 11 listopada w Warszawie
  41. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Koluszkach
  42. Szkoła Podstawowa Sportowa w Człuchowie
  43. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 111 w Łodzi
  44. Szkoła Podstawowa im. R.W. Berwińskiego w Zaniemyślu
  45. Szkoła Podstawowa im. Rodziny Rohlandów w Żabiej Woli
  46. Szkoła Podstawowa Nr 47 w Gdańsku
  47. Szkoła Podstawowa im. Ziemi Warmińskiej w Bisztynku
  48. Szkoła Podstawowa Nr 8 w Gnieźnie
  49. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Kożuchowie
  50. Zespół Szkół Specjalnych im. Hipolita Szczerkowskiego w Grodzisku Mazowieckim
  51. Szkoła Podstawowa Specjalna w Jałowęsach
  52. Szkoła Podstawowa Nr 4 im. kpt. J. Rejdycha w Grodzisku Wielkopolskim
  53. Szkoła Podstawowa Nr 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim
  54. Szkoła Podstawowa w Niemczynie
  55. Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu
  56. Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Knurowie
  57. Społeczna Szkoła Podstawowa MTE w Milanówku
  58. Zespół Szkolno-przedszkolny  Nr 1 w Piwnicznej -Zdroju
  59. Szkoła Podstawowa w Cycowie
  60. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wawelnie
  61. Szkoła Podstawowa w Stanowicach
  62. Szkoła Podstawowa  im. Henryka Drzazgi  w Lgocie Małej
  63. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Pawła II w Radzionkowie
  64. Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Jaszkowej Dolnej
  65. Szkoła Podstawowa Specjalna Nr 6 w Warszawie
  66. Szkoła Podstawowa im. Margarethy Kamprad w Jarostach
  67. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Torzymiu
  68. Szkoła Podstawowa w Regucie
  69. Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie
  70. Szkoła Podstawowa w Kaszycach
  71. Szkoła Podstawowa im. Ziemi Pałuckiej w Królikowie
  72. Szkoła Podstawowa w Szyldaku
  73. Szkoła Podstawowa Nr 2 w Miliczu
  74. Szkoła Podstawowa Nr 10 w Starachowicach
  75. Szkoła Podstawowa w Perlejewie
  76. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Kruszynie
  77. Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Widzowie
  78. Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Plewiskach
  79. Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów w Grodzisku Mazowieckim
  80. Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Tychach
  81. Szkoła Podstawowa w Zawidzu Kościelnym
  82. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jarząbkowie
  83. Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Kołczewie
  84. Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Czarkowie
  85. Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie w Nowej Sarzynie
  86. Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Marii Konopnickiej w Kaliszu
  87. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzeczu
  88. Szkoła Podstawowa Nr 1 w Giżycku
  89. Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Nr 94 w Gdańsku
  90. Specjalny Ośrodek Szkolno-wychowawczy Nr 1 w Przemyślu
  91. Szkoła Podstawowa im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Słupi
  92. Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Osieku
  93. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi Nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Krakowie
  94. Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego w Kołobrzegu
  95. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Kownackiej w Łomiankach
  96. Społeczna Szkoła Podstawowa we Wszemborzu
  97. Zespól Szkolno-przedszkolny Nr 2 w Wodzisławiu Śląskim
  98. Szkoła Podstawowa w Golicach
  99. Zespół Szkół im. Mariana Rejewskiego w Ostromecku
  100. Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gójsku