Aktualności

Szkoły z poprzednich edycji zakwalifikowane do etapu sportowego 4. edycji Drużyny Energii
10.05.2021

Lista szkół z poprzednich edycji zakwalifikowanych do etapu sportowego 4. edycji Drużyny Energii.

  1. Szkoła Podstawowa im. St. Mikołajczyka w Jaszkowej Dolnej
  2. Szkoła Podstawowa w Nożynie
  3. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Świdnicy
  4. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zarzeczu
  5. Zespol Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Łodzi
  6. Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II w Giżycku
  7. Szkoła Podstawowa  nr.65 im. Juliusza Słowackiego w Łodzi
  8. Szkoła Podstawowa w Łęgu Przedmiejskim
  9. Szkoła Podstawowa im. 18 Pułku Ułanów Pomorskich w Nowej Cerkwi
  10. Szkoła Podstawowa nr 1 w Piastowie
  11. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kodrębie
  12. Szkoła Podstawowa nr 1 w Męcinie
  13. Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie
  14. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie
  15. Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka z Asyżu w Staświnach
  16. Szkoła Podstawowa w Słupi Wielkiej
  17. Zespół Szkół Społecznych w Grzybowie
  18. Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kosciuszki w Gójsku
  19. Szkoła Podstawowa nr 36 im. Czesława Miłosza w Rybniku
  20. Szkoła Podstawowa Sportowa im. Polskich Olimpijczyków w Człuchowie
  21. Szkoła Podstawowa nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego w Białymstoku
  22. Społeczna Szkoła Podstawową MTE w Milanówku
  23. Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates w Bydgoszczy
  24. Szkoła Podstawowa nr 42 im. K.I.Gałczyńskiego w Warszawie
  25. Szkoła Podstawowa nr 2 w Oławie
  26. Szkoła Podstawowa nr 4 w Elblągu
  27. Szkoła Podstawowa nr 10 w Kaliszu
  28. Szkoła Podstawowa im. Św. Kingi w Knurowie
  29. Szkoła Podstawowa im. P.J. Gołaszewskiego w Gołyminie - Ośrodku
  30. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Kownackiej w Łomiankach
  31. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki w Szklarskiej Porębie
  32. Szkoła Podstawowa im. Księdza Stanisława Sudoła w Wiązownicy
  33. Szkoła Podstawowa w Mrocznie
  34. Szkoła Podstawowa nr 9 w Skierniewicach
  35. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Chudowie
  36. Szkoła Podstawowa nr 111 w Łodzi
  37. Szkoła Podstawowa nr 23 w Poznaniu
  38. Publiczna Szkoła Podstawowa w Bystrzycy Starej
  39. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Żelki"  w Żelkowie
  40. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Ostrowcu Świętokrzyskim
  41. Szkoła Podstawowa nr 56 w Szczecinie
  42. Szkoła Podstawowa nr. 271 im. 11 listopada w Warszawie
  43. Szkoła Podstawowa nr 2 w Koluszkach
  44. Szkoła Podstawowa nr 21 w Płocku
  45. Zespół Szkolno-Przedszkolny  nr 1 w Piwnicznej -Zdroju
  46. Szkoła Podstawowa nr 1 wkaziemierzu Dolnym
  47. Zespół Placówek Szkolno - Wychowwczych w Głogowie
  48. Szkoła Podstawowa w Pogorzeli
  49. Szkoła Podstawowa im Wincentego Witosa w Rudzie
  50. Szkoła Podstawowa im.Bohaterów Bitwy o Tarłów w 1915r. w Tarłowie
  51. Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach
  52. Zespół Szkolno Przedszkolny w Kamionce Wielkiej
  53. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego
  54. Klub Sportowy SMS w Kurzętniku
  55. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1 w Przemyślu
  56. Szkoła Podstawowa nr 1 im.Bolesława Krzywoustego
  57. Szkoła Podstawowa nr 8 im. Mikołaja Kopernika w Gnieźnie
  58. Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Tychach
  59. Szkoła Podstawowa w Kodeńcu
  60. Szkoła Podstawowa nr 18 im. Janusza Kusocińskiego w Kaliszu
  61. Zespół Szkolno - Przedszkolny w Żelazówce
  62. Szkoła Podstawowa im. Leonida Teligi w Lini
  63. Publiczna Szkoła Podstawowa im. kard. Ignacego Jeża w Brzeżnie
  64. Szkoła Podstawowa im. Ziemi Warmińskiej w Bisztynku
  65. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Torzymiu
  66. Szkoła Mistrzostwa Sportowego ZKS Unia w Tarnowie
  67. Katolicka Szkoła Podstawowa w Tczewie
  68. Szkoła Podstawowa im. M. Skłodowskiej-Curie w Nowej Sarzynie
  69. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jarząbkowie
  70. Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego nr 94 w Gdańsku
  71. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pępowie 
  72. Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich w Starych Zawadach
  73. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Księżnej Aleksandry Ogińskiej w Siedlcach
  74. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Zośka" w Celestynowie
  75. Szkoła Podstawowa im. Ks. Kanonika Bolesława Śledzia w Kosobudach
  76. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Pełczycach
  77. Szkoła Podstawowa w Oszkowicach
  78. Szkoła Podstawowa nr 2 im.Tadeusza Kościuszki w Prochowicach
  79. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Strojcu
  80. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Józefosławiu
  81. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie
  82. Szkoła Podstawowa nr 2 w Plewiskach
  83. Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Elblągu
  84. Szkoła Podstawowa w Zawidzu Kościelnym
  85. Szkoła Podstawowa Specjalna w Jałowęsach
  86. Zespół Szkół Publicznych w Białuniu
  87. Szkoła Podstawowa im. ks Jerzego Popiełuszki w Bukowej
  88. Publiczna Szkoła Podstawowa w Wawelnie
  89. Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku
  90. Szkoła Podstawowa w Nowym Kawkowie
  91. Szkoła Podstawowa nr 50 w Gdańsku
  92. Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Muzyczna I Stopnia w Miliczu
  93. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Jedlińsku
  94. Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bielawach
  95. Szkoła Podstawowa im. R.W. Berwińskiego w Zaniemyślu
  96. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 35 w Rudzie Śląskiej
  97. Szkoła Podstawowa w Niebieszczanach
  98. Szkoła Podstawowa nr 39 im. Bartosza Głowackiego w Krakowie
  99. Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy
  100. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Główczycach
  101. Szkoła Podstawowa w Nowych Łubkach
  102. Szkoła Podstawowa nr 84 im. Ruchu Obrońców Pokoju we Wrocławiu
  103. Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Ułanów Poznańskich w Krośnie
  104. Szkoła Podstawowa w Niemczynie
  105. Szkoła Podstawowa w Golicach
  106. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Chwałkowie Kościelnym
  107. Szkoła Podstawowa im. płk. Czesława Mączyńskiego w Kaszycach
  108. Zespół Szkolno-przedszkolny w Urlach
  109. Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego „Vizja” w
  110. Warszawie
  111. Szkoła Podstawowa im. bł. Karoliny Kózkówny w Mszalnicy
  112. Szkoła Podstawowa nr 4 im. A.Mickiewicza w Lesznie
  113. Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego w Gdańsku
  114. Szkoła Podstawowa w Woli Wielkiej
  115. Zespół Szkolno Przedszkolny nr 6 w Katowicach
  116. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gozdowie
  117. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Skłodowskiej  - Curie w Jeleniej Górze
  118. Niepubliczna Szkoła Podstawowa ''Piątka'' w Olsztynie
  119. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Trzebieży
  120. Szkoła Podstawowa im Tadeusza Kościuszki w Sosnowicy
  121. Szkoła Podstawowa  im. Henryka Drzazgi w Lgocie Małej
  122. Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Widzowie
  123. Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych w Kruszynie
  124. Publiczna Szkoła Podstawowa im. rodziny Rohlandów w Żabiej Woli
  125. Szkoła Podstawowa w Stanowicach
  126. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 6 w Warszawie
  127. Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1 w Przemyślu
  128. Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II w Otwocku

Załącznik nr 1 do Regulaminu – Formularz Zgłoszeniowy Zawodnika
 

Załącznik nr 2 do Regulaminu – Zgoda Zawodnika/ Przedstawiciela ustawowego

 na przetwarzanie danych osobowych Zawodnika
 

Załącznik nr 3 - Klauzula informacyjna
 

Załącznik nr 4 - oświadczenie i zgoda opiekuna