Aktualności

Wakacje z Drużyną Energii
10.07.2020

Chociaż najbliższe tygodnie to czas wolny od szkoły i nauki to warto dbać o formę. Wiemy, że wielu uczestników 3. edycji Drużyny Energii podczas letnich obozów i kolonii będzie aktywnie spędzać czas, bez względu na to czy wyjadą nad morze, jeziora, do lasu, czy w góry.  A tych co zostaną w domach zachęcamy do wykonywania regularnych ćwiczeń, jakie można znaleźć na stronie DruzynaEnergii.pl.

Do wspólnych treningów Drużyna Energii wróci po wakacjach. Planujemy odwiedzić każdą ze szkół, która zwyciężyła w danej dyscyplinie, gdzie nasi ambasadorzy przeprowadzą niezapomniane lekcje WF-u. Akcję zwieńczy wielki finał 3. edycji, podczas którego na Stadionie Energa w Gdańsku spotkają się zwycięzcy poszczególnych dyscyplin oraz szkoła z „dziką kartą”, która została wybrana spośród wszystkich najbardziej aktywnych drużyn, którym niewiele zabrakło, by wygrać którąś z dyscyplin. 

Przypominamy, że szkolne reprezentacje mają o co walczyć – cztery najlepsze ekipy biorące udział w finale zdobędą czeki na wyposażenie sali gimnastycznej w sprzęt sportowy, natomiast zwycięzca 3. edycji otrzyma dodatkowo puchar Drużyny Energii. Na uczniów i nauczycieli z 6 najlepszych szkół czekają również nagrody indywidualne.

Wszystkim, którzy nie wyjechali na wakacje proponujemy, żeby ćwiczyli w domu. Najlepiej razem z nami wykonując treningi zaproponowane przez naszych ambasadorów np. w zakładce # ćwicz w domu. Ćwiczenia te są bardzo proste i nie wymagają dodatkowego sprzętu, dzięki czemu każdy może z powodzeniem wykonać je sam.