Zakwalifikowane szkoły

Lista szkół zakwalifikowanych do etapu sportowego IV edycji Drużyny Energii
 

  1. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie
  2. Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Tyczyńskiego w Albigowej
  3. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sędziszowie Małopolskim
  4. Zespół Szkół Sportowych w Ełku
  5. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mysłowicach
  6. Szkoła Podstawowa Sióstr Niepokalanek im. Bł. Marceliny Darowskiej w Jarosławiu
  7. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kokaninie
  8. Szkoła Podstawowa nr 5 im. A. Mickiewicza w Zawierciu
  9. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy Sukces w Komprachcicach
  10. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Ostrowie Wielkopolskim
  11. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 19 w Kaliszu
  12. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie
  13. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Koninie
  14. Szkoła Podstawowa Nr 30 w Zabrzu
  15. Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Siemiątkowie
  16. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Hucie
  17. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Krakowie
  18. Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Żarnowcu
  19. Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann w Warszawie
  20. Zespół Szkół im. Henryka Sienkiewicza w Wojcieszkowie
  21. Szkoła Podstawowa nr 5 w Tczewie
  22. Szkoła Podstawowa nr 35 im. Jana Pawła II w Szczecinie
  23. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy "Probeanus" w Warszawie
  24. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Juliana Tuwima w Sosnowcu
  25. Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego w Bystrej Podhalańskiej
  26. Szkoła Podstawowa Specjalna nr 30 w Sosnowcu
  27. Szkoła Podstawowa Sportowa im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach
  28. Szkoła Podstawowa w Spiach
  29. Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdyni
  30. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu
  31. Publiczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Bierwcach
  32. Szkoła Podstawowa w Ziemięcicach
  33. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży
  34. Szkoła Podstawowa nr 1 w Bieruniu
  35. Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu
  36. Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Niwiskach
  37. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zabłudowie
  38. Niepubliczna Specjalna Szkoła Podstawowa Arka Noego w Katowicach
  39. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Katowicach
  40. Szkoła Podstawowa im. ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Małkowicach
  41. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Mysłowie
  42. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Drezdenku
  43. Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Dalaka w Klonowej
  44. Szkoła Podstawowa nr 1 w Rydułtowach
  45. Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa im. Prof. Władysława Bartoszewskiego nr 77 w Warszawie
  46. Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 w Białymstoku
  47. Zespół Szkół im. Kryptologów Poznańskich w Luboniu
  48. Szkoła Podstawowa w Przezchlebiu
  49. Szkoła Podstawowa nr 7 im. K. I. Gałczyńskiego w Częstochowie
  50. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej w Lublińcu
  51. Europejska Szkoła Aktywnej Edukacji Olimpijczyk w Poznaniu
  52. Szkoła Podstawowa nr 12 im. B. Malinowskiego w Tczewie
  53. Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza we Wszedniu
  54. Szkoła Podstawowa nr 2 im. M. Konopnickiej w Sycowie
  55. Publiczna Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. Józefa Kalasancjusza w Rzeszowie
  56. Szkoła Podstawowa im. Tony Halika w Kaliskach z siedzibą w Dębówcu
  57. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Wałbrzychu
  58. Salezjańska Szkoła Podstawowa im. Dominika Savio w Lubinie
  59. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Rypinie
  60. Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Murzynowie Kościelnym
  61. Szkoła Podstawowa nr 65 w Szczecinie
  62. Szkoła Podstawowa nr 3 im. Powstańców Wielkopolskich w Pleszewie
  63. Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego w Chmielnie
  64. Szkoła Podstawowa im. Franciszka Tredera w Borzestowie
  65. Szkoła Podstawowa w Perlejewie
  66. Szkoła Podstawowa nr 10 w Starachowicach
  67. Szkoła Podstawowa nr 7 w Pile
  68. Szkoła Podstawowa nr 4 w Wałczu
  69. Szkoła Podstawowa im. św. Andrzeja Boboli w Śnietnicy
  70. Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu
  71. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zedermanie
  72. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wacława Górskiego w Stalowej Woli
  73. Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Mrokowie
  74. Szkoła Podstawowa nr 3 im. kpt. Stanisława Betleja w Kłodzku
  75. Sportowa Szkoła Podstawowa im. Ferdynanda Mareckiego w Supraślu
  76. Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Bema w Bochni
  77. Szkoła Podstawowa im. św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele
  78. Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bolesława Chrobrego w Kołobrzegu
  79. Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim
  80. Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zamościu
  81. Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Wicku
  82. Szkoła Podstawowa imienia Marii Dąbrowskiej w Rudnie
  83. Publiczna Szkoła Podstawowa w Długowoli
  84. Szkoła Podstawowa w Górze
  85. Szkoła Podstawowa w Puchałach
  86. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Fryderyka Chopina w Wejherowie
  87. Szkoła Podstawowa nr 5 im. Polskich Olimpijczyków w Wałczu
  88. Szkoła Podstawowa w Myśligoszczy
  89. Szkoła Podstawowa nr 10 im. Leonida Teligi w Szczecinie
  90. Zespół Placówek Specjalnych w Rawie Mazowieckiej
  91. Szkoła Podstawowa imienia Ziemi Pałuckiej w Królikowie
  92. Szkoła Podstawowa w Boleminie
  93. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Paczkowie
  94. Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Andersa w Nowem
  95. Szkoła Podstawowa w Plemiętach
  96. Szkoła Podstawowa im. Władysława Bełzy w Bieniądzicach
  97. Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach
  98. Publiczna Szkoła Podstawowa w Dąbrównie
  99. Szkoła Podstawowa nr 2 w Starachowicach
  100. Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Janickiego w Cieninie Zabornym

 

Do 100 nowych szkół dołączy kilkadziesiąt szkół z poprzednich edycji, dzięki czemu w konkursie weźmie udział jeszcze więcej uczniów.

 

Załącznik nr 1 do Regulaminu – Formularz Zgłoszeniowy Zawodnika
 

Załącznik nr 2 do Regulaminu – Zgoda Zawodnika/ Przedstawiciela ustawowego

 na przetwarzanie danych osobowych Zawodnika
 

Załącznik nr 3 - Klauzula informacyjna
 

Załącznik nr 4 - oświadczenie i zgoda opiekuna