Aktualności

Zostań w domu i…ruszaj się! Czas na #DrużynaEnergiiChallenge
20.03.2020

Wielu Polaków w trosce o zdrowie stara się stosować do zalecenia #zostańwdomu, ale nie oznacza to, że musimy rezygnować z aktywności fizycznej. Wręcz przeciwnie! To doskonały sposób, aby wprowadzić nowe formy treningu. To okazja do ciekawych i prostych ćwiczeń, które każdy może wykonać w swoim domu. 

Pokażmy światu, jak wielkie są nasze pokłady sportowej energii w ramach #DrużynaEnergiiChallenge! Na czym to polega? Nagraj krótki film, w którym zaproponujesz proste i efektywne ćwiczenie dla innych. Na koniec filmu nominuj kogoś ze swoich znajomych do stworzenia kolejnego ćwiczenia. Nagranie udostępnij to na swoich profilach (Facebook, Instagram). Koniecznie otaguj wpis o:
#DruzynaEnergii i #zostanwdomu #DruzynaEnergiiChallenge #cwiczewdomu

Warto szlifować formę! Niech sieć zaleje fala sportowych wyczynów! Śledźcie profile naszych ambasadorów, którzy już podjęli wyzwanie. Gwiazdy polskiego sportu chętnie podzielą się z Wami wskazówkami jak utrzymać mistrzowską formę.

Przypominamy o trwającej rejestracji do Drużyny Energii. Zapraszamy młodzież klas 6-8 do uczestniczenia – zgłoszenia mogą dokonywać nauczyciele WF-u i dyrektorzy. Do wygrania markowy sprzęt sportowy i trening z ambasadorami.

Zobaczcie jak Ambasadorzy Drużyny Energii ćwiczą w ramach #DrużynaEnergiiChallenge: