Eksplozja energii we Wrześni! Uczniowie z SP nr 3 ćwiczyli z ambasadorami

Wizyta znanych sportowców, wspólny trening, pasjonująca rywalizacja na sprawnościowym torze z elementami OCR oraz atrakcyjne nagrody. Wszystko dzięki zwycięstwu Szkoły Podstawowej nr 3 we Wrześni w ramach Drużyny Energii.

Takiej lekcji wychowania fizycznego uczniowie z Wrześni długo nie zapomną, była ona nagrodą za wykazanie się największą aktywnością w etapie sportowym drużyny niebieskiej. Niezwykłe zawody sportowe poprowadzili znani i lubiani ambasadorzy Drużyny Energii:


  • Michał Krasodomski, żeglarz, mistrz Europy U19
  • Łukasz Sokołowski, tenisista stołowy, mistrz Europy juniorów w drużynie, zawodnik Energi Morlin Ostróda
  • Jakub Kożuch, reprezentant Polski w Amp Futbolu, zawodnik Wisły Kraków
  • Malina Piasecka, zawodniczka Enea AZS Politechnika Poznań
  • Weronika Jarecka, zawodniczka Enea AZS Politechnika Poznań

Szkoła Wrześni była jedną ze 191, które rywalizowały w etapie sportowym. Wcześniej w kwalifikacjach placówka wykazała się kreatywnością i zaangażowaniem przy tworzeniu filmu zgłoszeniowego, za co nagrodzona została strojami sportowymi.

Września - 06

- Wizyta Drużyny Energii to efekt ciężkiej pracy oraz zaangażowania zarówno uczniów, jak i nauczyciel. Za cały etap sportowy oraz dzisiejsze zawody należą Wam się wielkie brawa. Pokazaliście charakter oraz wolę walki i dzięki temu jesteście w finale! – zauważył prowadzący wydarzenia Dariusz DJ Ucho Ślęzak.

Szkoła z Wrześni była trzecią placówką odwiedzoną przez ambasadorów. Wcześniejsze lekcje miały miejsce w Koluszkach i Ostrowi Mazowieckiej, kolejnym przystankiem przed wielkim finałem będzie Kielno, gdzie w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Westerplatte odbędzie się ostatnie spotkanie w ramach odwiedzin szkół przez sportowców Drużyny Energii.

Września - 02Września - 03Września - 04Września - 05

Wszyscy finaliści spotkają się już 14 czerwca w Gdańsku, gdzie będą rywalizować o Puchar Drużyny Energii i dodatkowe nagrody indywidualne.

Września - 07

Mecenas projektu:

Patronat honorowy: