Aktualności

Niedługo rusza początek nowego roku szkolnego, co oznacza że uczestnicy 3. edycji Drużyny Energii wrócą do rywalizacji która wyłoni mistrzowską ekipę. Mamy nadzieję, że podczas wakacji wypoczywaliście aktywnie, dbając o formę tak jak nasi ambasadorzy. Zobaczcie w jaki sposób ostatnie tygodnie lata spędzali nasi mistrzowie.

Chociaż najbliższe tygodnie to czas wolny od szkoły i nauki to warto dbać o formę. Wiemy, że wielu uczestników 3. edycji Drużyny Energii podczas letnich obozów i kolonii będzie aktywnie spędzać czas, bez względu na to czy wyjadą nad morze, jeziora, do lasu, czy w góry.  A tych co zostaną w domach zachęcamy do wykonywania regularnych ćwiczeń, jakie można znaleźć na stronie DruzynaEnergii.pl.

Czy pasję do smartfona czy komputera można połączyć z aktywnością fizyczną? Ależ tak! Pokazała to Drużyna Energii. 15000 uczniów ze 148 szkół z całej Polski, dziesiątki tysięcy użytkowników korzystających z zakładki „Ćwicz w domu” na www.druzynaenergii.pl korzystało z treningów prezentowanych przez gwiazdy w mediach społecznościowych. Drużyny Energii, nie zatrzymała nawet pandemia koronawirusa. Program zanotował rekordową liczbę zgłoszeń, został też właśnie objęty honorowym patronatem Minister Sportu.

Już w środę ogłosimy zwycięzców 3. edycji Drużyny Energii. Tymczasem posłuchajcie zapowiedzi DJ Ucho. Energa daje energię!

Chociaż tegoroczna edycja Drużyny Energii odbywała się podczas domowej kwarantanny związanej z epidemią to nie zniechęciło to uczestników konkursu do wzmożonej aktywności fizycznej. Uczniowie wykonali 20 tys. ćwiczeń, a biorące udział w konkursie szkoły nagrały i przesłały prawie 13 tys. filmów, które nagrywane były indywidualnie oraz grupowo

Przypominamy, że 15 czerwca o godz. 23.59 upływa termin wgrywania filmów z ćwiczeniami z piłki ręcznej

Przypominamy, że 13 czerwca o godz. 23.59 upływa termin wgrywania filmów z ćwiczeń z piłki nożnej.

Przypominamy, że 11 czerwca o godz. 23.59 upływa termin wgrywania filmów z OCR – biegi przez przeszkody.

Przypominamy, że 8 czerwca o godz. 23.59 upływa termin wgrywania filmów z ćwiczeniami lekkoatletycznymi.

Przypominamy, że 6 czerwca o godz. 23.59 upływa termin wgrywania filmów z ćwiczeniami z koszykówki.